Březen 2012

Avatars » Kat Graham (+ Nina Dobrev)

26. března 2012 v 18:29 | Sámoška |  Sámoška - av. Katerina Graham
Ahojky, takže se ozývám. Holky mi ještě bohužel neodpověděly, ale i tak vám sem hodím nějaké ty avatary. Jelikož mám blog o Kat, tak jsem s ní nedávno dělala avatary, jsou použity fotky z Vampire Diaries a na dvou je i Nina Dobrev. Snad se líbí :)
xx
xx
© Sámoška | layouts-for-u.blog.cz

Hodně jsem přemýšlela a myslím že to stojí za to.

24. března 2012 v 19:16 | Sámoška
Ahojky blogaři. Zázrak co? Sámoška se ozvala. Ale co naplat přejdeme rozvnou k věci.

Mám blog o celebritě a grafika mě hodně chybí. Sice mám grafikcý blog, ale tam mě to prostě nebaví a jde to s ním z kopce. Ale tak jsem se rozhodla proč se nevrátit sem? Tohle je úžasný blog a podle mě je blbé aby tu jen tak stál. Mohla bych sem třeba jedou denně přidat nějakou grafiku nebo návod. Stejně teď už se teď nebudu tolik učit, protože mě přijali na gympl, takže to nemusím tolik hrotit, to učení. Ale na blog mám pořád čas a chuť, tak proč to nezkusit? Určitě je proč se sem vrátit, ale vůbec nevím co tu bude dál. Holky se ještě pěknou dobu neukážou, ale nechci dělat nějaká rozhodnutí bez nich, protože blog je hlavně jejich. Uvidím a zítra se třeba ukážu :) Zatím ... Sámoška

Pro Katty a Teu:
Holky nevím jestli si to nějaká přečtete, zkusím i napsat na email, každopádně se vás chci optat na pár věcí. jelikož se sem chci vrátit jak to bude dál? je mi blbé abych tu úplně všechno změnila, nabrala adminky a pas a pusu, ale třeba udělat náběr a vzít jednu holčinu na výpomoc, udělat nějaký dess a smazat zbytečné rubriky a složky holek co tu už dávno nejsou. Ale potřebuju váš souhlas, protože blog je váš a já to tu nechci měnit. Jen prosím napište, klidně i ne, jen chci vědět jak to tu bude dál :)