Srpen 2011

Nový "věšáček", snad už natrvalo

31. srpna 2011 v 9:21 | Katty |  Žvatli, žvatli
Dobré ráno všem blogerům :)

Tak jo, po včerejším rozhození jsem už zase v pohodě a rozhodla jsem se ze všech zapsaných vybrat jednoho, který nahradí mého bývalého "věšáčka". Měla jsem to celkem jednoduché... Omouvám se těm, které jsem nevzala, ale mám pro to důvody.

1. Blogy o Robertovi Pattisonovi jsem nebrala, neboť nemám tuto celebritu ráda a designy s ní bych dělala asi s nechutí :/...pardon

2. Chtěla jsem vzít R z damose.blog.cz neboť se s ní "znám" a designy už ode mě měla, ale zjistila jsem, že je na tom s grafikou velmi velmi dobře a hravě si zvládne design udělat sama

3. Pak už tam zbyly jen dva blogy o Miley...tak jsem vybrala ten, na kterém znám adminku víc :) A kdo to tedy je?

Daníísek*

Takže, snad mých služeb využiješ :D Jen takové krátké instruce: Vše, co po mně budeš chtít piš na mail layouts-for-u@seznam.cz. Do předmětu mailu vždy naiš Hall-tree a do textu mailu napiš svůj blog. Budu se těšit

Katty

Další zklamání

30. srpna 2011 v 21:42 | Katty |  Žvatli, žvatli
Nebudu to zbytečně protahovat. Lidi tady na blogu mě opravdu šokují víc a víc. Tak já někoho naberu do Hall-tree, slečně udělám na blog nový design, piplám se s ním, aby následně ona slečna za dva dny skončila? A ani slovo mi nenapsala? No to mě opravdu nebaví...

Přestávám mít chuť dělat vůbec někomu designy, ale vím, že všichni takoví nejsou... No co už, nemá cenu se tu zbytečně čílit. Nakonec...dobře pro Vás :D Jelikož mi tedy jeden "věšáček" odpadl, naberu dalšího :) Teď jen si vybrat...

Zatím se mějte krásně
Katty

Design - Miley Cyrus

30. srpna 2011 v 12:40 | Katty |  Žvatli, žvatli
Dnes jsem objevila nové fotky Miley z VMA a hned jsem musela udělat design :) :D Nemám moc času, tak je takový jednodušší, ale zato obsahuje animaci! Protože mě to začalo bavit :D :D Kdyby ho někdo chtěl, tak pod náhled je napsáno, co a jak ;)

Název: Miley VMA

Tento design nastavuji já (složitější nastavení)---> Na mail layouts-for-u@seznam.cz pište:
1. Název designu
2. 4 věci, které chcete do vrchního menu
3. 3 oblíbené stránky, které tam taktéž chcete
4. Název blogu + heslo
------------------------------------------------------------------
Teď se zase loučím :D
Katty

Stručně, rychle, srozumitelně

29. srpna 2011 v 12:09 | Katty |  Žvatli, žvatli
Opět Vás zdravím a tentokrát už z prosluněného rodného města :)

Dnes to bude opravdu stručný článek :D Nemám moc času, mám naplánováno plno věcí a proto se tu ukážu nejspíš až pozdě večer. Grafiku nestihnu, tak to vypadá, že ohodnotím asi jen nějaké blogy (pokusím se).

Užívejte posledních dní prázdnin
Katty

Pořád hledáme jednoho admina

27. srpna 2011 v 12:47 | Katty & Tea |  Žvatli, žvatli
Dobrý den, vážení blogoví spoluobčané...

Sešli jsme se tu dnes 27.8. 2011, abychom prodiskutovali tuto závažnou situaci. Ale teď už vážně... Stále trpíme nedostatkem adminů :/ Je nám smutno, že n ás nový, krásný design škaredí otazníky, místo posledního jména admina. :/ POkud i Vám to vadí, tak neváhejte a zapište se do NÁBORU ADMINŮ (samozřejmě, grafická zručnost je požadována :D) :)

Tak snad se někdo zapíše, budeme se s Teou těšit :)
Katty

Vyhodnocení 1.kola Foto soutěže + oznámení

26. srpna 2011 v 21:00 | Tea |  Foto Soutěž
1.kolo FS mělo sice být vyhodoceno už minulou neděli, ale pořád jsem doufala, že fotky dodá většina účastníků. Ale spletla jsem se a docela mě to mrzí, protože jsem se těšila na vaše výtvory. Došly mi pouze 2 fotky (děkuji těm, kteří se na to nevyprdli), takže ohodnotím ty a soutěž předčasně ukončím. Samozřejmě zůčastěným vyrobíme nějaké grafické ceny.
Tak jdeme na hodnocení:

Design no. 7 - Dragon

26. srpna 2011 v 19:01 | Katty & Tea |  Past Designes

Datum: od 26.8. 2011
Výrobce: Katty (& Tea)
Délka výroby: cca 3hod
Spokojenost: 98%
Komentář:
Chtělo to nějakou změnu, tak jsme se pokusily o animaci :) Snad se nám to povedlo a design se Vám bude líbit :) My jsme celkem spokojené :)

Návody? Ano, ale na co...

26. srpna 2011 v 11:02 | Katty |  Žvatli, žvatli
Dobré ránko (no, spíš zase poledne :D).

Jelikož nám už pár z Vás psalo, že si stáhlo Paint.NET (ve kterém s Teou pracujeme), ale neví, jak se tam dělá to či ono, tak jsme se rozhodly, že bychom Vám mohly trochu pomoci a nafotit nějaký návod :) Dne bych mohla jeden udělat, ale zajímalo by mě, který by Vás nejvíc potěšil?! :) CO přesně nevíte, jak se tam dělá? :)

Dík Katty (& Tea)

Design pro "věšáčka" č. 2

25. srpna 2011 v 18:34 | Katty |  Žvatli, žvatli
Takl jo, "žvatli, žvatli"...řekla jsem co jsem chtěla a budu končit :D Ne, tento článek opět vznikl, abyhc informovala svého druhého milého "věšáčka" Lili (eleniska.blog.cz), že už má hotový design :) Doufám, že jsem splnila vše, co jsi chtěla a bude se ti líbit :)


Když se ti bude líbit, napiš, když ne, tak taky :D Však ty už to znáš :)

Zatím se loučím (ale pořád jsem tu :D)
Katty

Jdou mi deníčkové designy

25. srpna 2011 v 13:15 | Tea |  Co, jak, kde, kdy, proč?
Pokusila jsem se udělat další design. Abych se u toho nevztekala, tak s "necelebritovým" motivem.
Jsem s ním v celku spokojená :)
Tak se podívejte s posuďte ZDE (jinak je v katalogu v Deníčkových designech)

Tea