Červenec 2011

Sepparators 0.1

29. července 2011 v 15:04 | Sámoška |  Sámoška - Sepparators
Tak jsem vám tak narychlo udělala tyhle malé ale strašně jednoduché oddělovače. Myslím že se docela hodí, snad se vám budou líbit :) Užijte si je :) Sámoška ♥
KOPÍRUJ POUZE SE ZDROJEM!!
© LAYOUTS-FOR-U.BLOG.CZ // SÁMOŠKA

Avatars » Katerina Graham

29. července 2011 v 10:08 | Sámoška |  Sámoška - av. Katerina Graham
Ahoj :) Tak se vám tu hlásím! Už jsem si udělala rubriky a v nejbližších dnech přidám rozcestníky s mojí grafikou. Je tu takové ticho když tu holky nejsou. Víe jsem poprvé na blogu a oni pryč, už se těším aý se vrátí a pořádně si spolu pokecáme =D No a aby tu nebylo takové ticho tak pro vás mám avatary s Kat Graham, určitě jí znáte z TVD. Já se nejspíš večer ještě stavím, třebas vám napíšu nebo přidám nějakou grafiku...No teď už letím a užijte si ty avatary :) Sámoška
xx
xx
KOPÍRUJ POUZE SE ZDROJEM!!
© LAYOUTS-FOR-U.BLOG.CZ // SÁMOŠKA

Zdraví vás Sámoška, aneb nová adminka je tu!

28. července 2011 v 15:07 | Sámoška
AHOJ!
Tak vás zdravím :) jsem Sámoška a budu zde jako nová spoludaminka. Moc děkuju holkám že mě vzali a doufám že spolu budeme vycházet. Možná mě někdo zná z mého blogu suncity :) Během pár dní si udělám taky své rozcestníky a rubriky a začnu vám servírovat nějakou tu grafiku :)
No snad spolu budeme dobře vycházet :)
Zítra bych mohla začít :) Snad se vám bude moje tvorka líbit :) Nejvíce mě bav asi layouty a signatury ale i avatary, moje slabina jsou retuše :)
No tak já se zatím loučím, ale zítra určitě něco přidám :)
Čauky Sámoška ♥

Mějte se famfárově

27. července 2011 v 19:13 | Katty & Tea
:D Dobrá, nadpisu si nevšímejte :D Zavzpomínala jsem si na Kouzelnou školku :D Ovšem tohle není podstatou tohohle článku. Myslím, že by ani nikoho nezajímaly moje vzpomínky na mé mladší Já :D Chci vám jen za sebe (Katty) a i Teu oznámit, že tu teď ani jedna 10 dní nebudeme :) Jedeme na tábor, kde logicky nebudeme mít notebooky :D
Doufám, že to tu nebude úplně mrtvé :D Nové admince jsem už poslala heslo, tak doufám, že sem již brzy zavitá :D

No, to je asi vše, loučím se tedy a 6.8. se "uvidíme" :)

Katty & Tea

Z trávy na mě koukala

25. července 2011 v 22:10 | Tea |  Fotografie - Příroda
Malý princ nemohl v té chvíli skrýt svůj obdiv:
"Jak jste krásná!"
"Že ano," odpověděla tiše květina. "A přišla jsem na svět zároveň se sluncem..."
Malý princ správně uhodl, že není moc skromná. Ale tolik dojímala!


Slyším něco šumět

25. července 2011 v 21:51 | Tea |  Fotografie - Příroda
Umlkni, potoku hlučný,
padající s kolmých skal,
ustaň, ustaň, háji zvučný,
proč můj znovu budíš žal?


Z říše hmyzu

25. července 2011 v 21:41 | Tea |  Fotografie - Zvířata
Dívej se, hele, tati,
začíná podívaná!
Pavouci akrobati
napjali v lese lana.
Šplhají po jehličí
vysoko pod oblohou.
Ó, to se jim to cvičí,
když mají osm nohou!


Posila č. 1

25. července 2011 v 9:51 | Katty & Tea
A je to tady. Včera jsme s Teou dlouho dumaly nad tím, koho přijmeme do role nového (spolu)admina LFU. Věřte nám, nebylo to úplně lehké, ale nakonec jsme se přeci jen usnesly.
------------------------------

Náš ortel zní: Novou adminkou, která nám ze všech uchazečů nejvíce vyhovovala se stává...chvilka napětí (jako v Talentech)... ~ Sámoška ~!!!

Její práce se nám nejvíce líbily. Takže gratuluji a doufám, že se k nám přidá :)

--------------------------------
Info pro novou adminku: Pokud se k nám stále budeš chtít přidat, prosím, napiš nám na mial layouts-for-u@seznam.cz své ICQ nebo Skype, ať se můžeme domluvit na nějakých věcech ohledně správy blogu.
--------------------------------
Info pro "neúsoěšné" uchazeče: Pro vás máme jen jednu zprávu. Zatím jsme z vás nedokázaly vybrat někoho, kdo by odpovídal našim požadavkům. Ale některé adepty tam stále máme, takže nezoufejte. Možná během dalších 14-ti dní ještě někoho dovybereme. Popř. uděláme "soutěž", ve teré každý předvede své schopnosti a vítěz se bude moci stát adminem LFU :)

Zatím se mějte
Katty

Design no. 06 - In the garden

24. července 2011 v 14:45 | Katty & Tea (Satsuki) |  Past Designes
Datum: od 24.7.2011 do 26.8. 2011
Výrobce:Tea (Satsuki)
Délka výroby: cca 4hod.
Spokojenost: 85%
Komentář:
Chtělo to nějaký neutrální design, tak jsme zvolili takovýho styl (žádné celebrity). Štve nás jen kvalita designu která se zhoršila po vložení na blog, ale s tím nic neuděláme. Ta kvalita je opravdu děsivá, ale snad nás omluvíte...opravdu za to nemůžeme :/

P.S.: Menu se bude dodělávat ;)

Návrat do zimy

24. července 2011 v 10:09 | Katty
Ahoooj, tak se vám opět hlásím a už zase z chladného Brna :/ :D Je to docela vtipný...tady se za zimu považuje 14 stupňů a v Itálii byla pro nás zima už na 25-ti stupních :D Achjo... Ale užila jsem si to tam :)
---------------------
Když si to tak teď vezmu, tak u je skoro polovina prázdnin pryč. Což zrovna pozitivní není, ale tak ok... Ještě mě čeká spousta super věcí, takže s tím zase takovej probléme nemám :D
----------------------

A teď k blogu:

Zapsali se nějací noví adminové, tak to zase s Teou probereme a zítra nebo v úterý oznámíme, kdo že to tedy bude naší novou posilou :) Snad vybereme dobře...tak držte palce :)
+
Na mail už mi chodí objednávky designů z katalogu... PROSÍM, ještě je neposílejte, katalog se teprve chystá a já ještě nemám udělané žádné návody. Pak dám vědět ;)

Zatím Katty